Меню Затваряне

Обява за работа за лекари в Ирландия

4.5/5 - (24 votes)

Търсите ли си работа за лекари в Ирландия?

Крупна медицинска компания търси лекари за работа в Ирландия. Кандидатите трябва да имат доказан опит и да притежават необходимите квалификации за упражняване на медицинска практика в Ирландия. Възнаграждението е високо и се договаря индивидуално с всеки кандидат.

Описание на обявата

> Лесно кандидатстване / ★★★

✪ Позиция: Лекари
❖ Заплащане: Почасово

Условия

  • Заплащане: според условията на лечебното заведение.
  • Основни задължения: според специализацията.
  • Подходящи кандидати: Жени и мъже.

Изискванията включват да притежавате медицинска диплома, да сте регистрирани в Медицинската асоциация на Ирландия, да имате опит в медицинска специалност, да можете да общувате ефективно и да си сътрудничите с колеги, както и да владеете английски език.

Задълженията включват предоставяне на първокласни грижи за пациентите, изготвяне на медицински документи и записи, сътрудничество с медицински персонал и други практикуващи лекари и участие в обучителни дейности за повишаване на квалификацията.

Допълнителни пояснения

Срок на обявата: Постоянна.

Одобрение: валидни документи за упражняване на лекарска дейност.

Обратна връзка: Ще се свържем с одобрените кандидати за съответната работа.

Търсиш професионална реализация.

Днес можете да кандидатствате за работа при нас, като изберете една от десетките такива в различните икономически отрасли.

Каква работа да намерим за теб?

Попълни бланка за търсената от теб работа и очаквай обаждане!
Бързо, лесно и напълно безплатно!